collage en mixed media op papier
Collage-kunst, handgeknipt en gesneden. Mixed media met eigen foto's, gevonden voorwerpen en andere zaken. Mijn collage-kunstwerken worden vaak ook gemaakt in mijn art-journal. Dat betekent dat er veel gebruik wordt gemaakt van materialen die ik vind tijdens mijn reizen.
uit 2017 tot 2020
(klik op de afbeelding om het werk groter te bekijken)
stuur een bericht naar de kunstenaar

Look forward now
2020Voor deze dyptich Look forward now heb ik in juli 2020 een Gold Award ontvangen van de KanyerArtCollection in de VS. De collages zijn door hen aangekocht en toegevoegd aan hun collectie. bezoek hiervoor Kanyer Art Collection

Wrinkles to love
2020Dit is collage 32-2020 naar aanleiding van de wekelijkse creatieve uitdaging van het Paris Collage Collective. Iedere week vormt een door hen gekozen foto aanleiding om tot een nieuwe collage te komen. Op mijn instagram pagina zijn alle collages te vinden die ik wekelijks maak. Een selectie van alle honderden wekelijkse collages is terug te vinden op de website ParisCollageCollective Diverse collages van mij hebben daar ook een plek gevonden.

Hoeveel thee kun je aan
2018Tijdens mijn reizen in Nepal vind ik van alles... De vele hoeveelheden thee inspireerden mij tot het maken van deze collage in mijn art-journal

Een nieuwe wereld 4
2019Handgesneden collage met gebruik van eigen fotomateriaal. Dit werk is ook opgenomen in Dutch Collagionist volume 1

Een nieuwe wereld 3
2019Handgesneden collage met gebruik van eigen fotomateriaal. Dit werk is ook opgenomen in Dutch Collagionist volume 1

Een nieuwe wereld 2
2019Handgesneden collage met gebruik van eigen fotomateriaal. Dit werk is ook opgenomen in Dutch Collagionist volume 1

Een nieuwe wereld 1
2017Handgesneden collage met gebruik van eigen fotomateriaal. Dit werk is ook opgenomen in Dutch Collagionist volume 1